2022.01.27 - Csütörtök
Angelika

Debrecenben kezd a KKK 2019. Július 29. - Hétfő 13:36 | Címkék: Sport, Kaposvári Kosárlabda Klub, NB1/A, sorsolás

Az első hazai bajnokijukat pedig a Zalaegerszeg ellen vívják majd Hendleinék.

Ma délelőtt az MKOSZ elkészítette a következő férfi A csoportos idény sorsolását. Az alapszakasz jelen állás szerint szeptember 28-án, szombaton kezdődik, de a pontos meccsidőpontok csak augusztusban, a csapatok és a szövetség egyeztetése után lesznek hivatalosak - derült ki a Magyar Kosarlabdázók Országos Szövetségének közleményéből.

A Kaposvári KK a DEAC otthonában kezdi majd a bajnokságot, míg a csapat október 5-én a Zalaegerszeg gárdáját fogadja majd a Kaposvár Arénában. 

1. forduló (szeptember 28.)

Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – Zalakerámia ZTE KK
Egis Körmend – OSE Lions
Pécsi VSK-Veolia – Naturtex-SZTE-Szedeák
Szolnoki Olaj KK – Alba Fehérvár
Atomerőmű SE – KTE-Duna Aszfalt
DEAC – Kaposvári KK
Jászberényi KSE – Sopron KC

2. forduló (október 5.)

Naturtex-SZTE-Szedeák – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
Sopron KC – Egis Körmend
KTE-Duna Aszfalt – Pécsi VSK-Veolia
Szolnoki Olaj KK – Jászberényi KSE
Alba Fehérvár – Atomerőmű SE
Kaposvári KK – Zalakerámia ZTE KK
OSE Lions – DEAC

3. forduló (október 12.)

Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – Kaposvári KK
Egis Körmend – Szolnoki Olaj KK
Pécsi VSK-Veolia – Alba Fehérvár
Atomerőmű SE – Jászberényi KSE
Naturtex-SZTE-Szedeák – KTE-Duna Aszfalt
DEAC – Sopron KC
Zalakerámia ZTE KK – OSE Lions

4. forduló (október 19.)

KTE-Duna Aszfalt – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
Atomerőmű SE – Egis Körmend
Jászberényi KSE – Pécsi VSK-Veolia
Szolnoki Olaj KK – DEAC
Sopron KC – Zalakerámia ZTE KK
Alba Fehérvár – Naturtex-SZTE-Szedeák
OSE Lions – Kaposvári KK

5. forduló (október 26.)

Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – OSE Lions
Pécsi VSK-Veolia – Egis Körmend
Zalakerámia ZTE KK – Szolnoki Olaj KK
Naturtex-SZTE-Szedeák – Jászberényi KSE
KTE-Duna Aszfalt – Alba Fehérvár
DEAC – Atomerőmű SE
Kaposvári KK – Sopron KC

6. forduló (november 2.)

Alba Fehérvár – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
Egis Körmend – Naturtex-SZTE-Szedeák
Pécsi VSK-Veolia – DEAC
Szolnoki Olaj KK – Kaposvári KK
Jászberényi KSE – KTE-Duna Aszfalt
Atomerőmű SE – Zalakerámia ZTE KK
Sopron KC – OSE Lions

7. forduló (november 9.)

Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – Sopron KC
KTE-Duna Aszfalt – Egis Körmend
Zalakerámia ZTE KK – Pécsi VSK-Veolia
OSE Lions – Szolnoki Olaj KK
Alba Fehérvár – Jászberényi KSE
Kaposvári KK – Atomerőmű SE
Naturtex-SZTE-Szedeák – DEAC

8. forduló (november 16.)

Jászberényi KSE – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
Egis Körmend – Alba Fehérvár
Pécsi VSK-Veolia – Kaposvári KK
Szolnoki Olaj KK – Sopron KC
Atomerőmű SE – OSE Lions
DEAC – KTE-Duna Aszfalt
Zalakerámia ZTE KK – Naturtex-SZTE-Szedeák

9. forduló (november 23.)

Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – Szolnoki Olaj KK
Jászberényi KSE – Egis Körmend
OSE Lions – Pécsi VSK-Veolia
KTE-Duna Aszfalt – Zalakerámia ZTE KK
Sopron KC – Atomerőmű SE
Alba Fehérvár – DEAC
Kaposvári KK – Naturtex-SZTE-Szedeák

Vissza az előző oldalra

Weboldalunk a használat elősegítése és a jobb felhasználói élmény érdekében sütiket, "cookie"-kat használ.
A böngészés folytatásával jóváhagyja a sütik használatát. Bővebb információ

Bezárás