A felnőtteknél a bajnoki címvédő zalaiak voltak az esélyesek. Az első sorban a szettpont számítási rendszernek köszönhetően Kálnynak volt esélye pontszerzésre, de az utolsó szettben 8 fával alulmaradt, így a vendégek szerezték a csapatpontot. A másik párban Földesinek még mindig nem megy a játék, hiába mutatott az edzéseken javuló formát, így esélye sem volt a pontszerzésre. A vendégek 2:0-ra, 93 fával vezettek.

A második sorban Kis remekül kezdett, de később visszaesett, így ez a pont is a zalaiaké lett, mint utóbb kiderült, ellenfele érte el a nap legjobb eredményét, tehát nem lett volna egyszerű dolga. Nagy Gergő viszont szinte végig remekelt (az utolsó tarolásban vétett több hibát), kiváló 616 fás eredménnyel megszerezte a hazaiak első pontját. A ZTK 3:1-re, 161 fával vezetett.

Az utolsó sorban Sághy szoros meccsen, mindössze egy fával alulmaradt, míg Horváth megszerezte a második hazai pontot, ezzel  beállítva a 2:6 arányú végeredményt. Összességében teljesen megérdemelt vendég győzelem született, ám a hazaiaknak sincs oka búslakodni, hiszen az ütött csapatfa bíztató a soron következő mérkőzésekre.

A Közutasok számára szokatlan mérkőzéssorozat következik, 7 napon belül 3 mérkőzést játszanak. Jövő héten szombaton Kaposvárra érkezik a Győr csapata, majd 23-án kedden a Közutasok pótolják másik elmaradt mérkőzésüket Ózdon, végül az Ózd elleni hazai mérkőzés zárja ezt a sorozatot 27-én.