Sopronban és környékén rendezték meg a 4 futamos Dunántúl Kupa Nemzetközi versenyt, és az N14-es kategóriában induló Kishanti Petra az összes futamot a leggyorsabban teljesítette, így az összetett első helyet is magabiztosan szerezte meg. Marton Péter az F70 kategóriában a 3. helyen végzett.

Orfú térsége adott otthont a 22. Európai Erdészeti Tájfutó Bajnokságnak, amelyen 13 ország csaknem 400 versenyzője állt rajthoz a különböző kategóriákban.

A Zselici Tájfutók fiatal versenyzői kitűnően szerepeltek: Radó Gyöngyvér kettős győzelmet aratott, mind a Pécs történelmi belvárosában rendezett Sprint futamon, mind az Abaligeti kemping környékén rendezett erdei középtávú futamon sikerült aranyérmet szereznie. Kishanti Petra egy arany és egy ezüstéremmel térhetett haza. Radó Sebestyén mindkét futamot a 6. helyen fejezte be.