2022.01.27 - Csütörtök
Angelika
-3ºC / 7ºC
Erősen felhős

A kanizsai dobogón 2015. Március 27. - Péntek 10:09 | Címkék: Sport, Nagykanizsa, tájfutás, sikerek

Tizenkét dobogós helyezést szereztek a Zselici Tájfutók Egyesület sportolói a Nagykanizsán megrendezett Zalai Tavasz Kupa regionális ranglistaversenyen.

A viadalon két középtávú futam összesítése alapján hirdettek végeredményt, és kategóriájában Szilvási Maja, Müller Júlia, Müller Olga, Kutnyánszky Ernő, Galambos Erika és Bajna Balázs szerzett első helyezést. Kishanti Petra és ifjabb dr. Pavlovics György második, Pavlovics Balázs, Bajna Bence, Pavlovics Tímea és Müller Balázs pedig harmadik lett.