Az M-Car Autókereskedés által támogatott futsal kispályás tornán 12 csapat vett részt. A résztvevők három csoportban kezdték a küzdelmeket, majd a legjobb nyolc csapat már egyenes kieséses rendszerben folytathatta. A színvonalas torna sportszerű küzdelmet hozott, bár egy-egy mérkőzésen parázs hangulatban telt el. A torna döntőjébe a nap két legjobb csapata került. A Kaposflex lelkes, taktikus játéka, míg a SM Kapos győzni akarása jutatta a döntőbe. A fináléban aztán a fiatalabb és kevésbé fáradtabb SM Kapos diadalmaskodott. Örömük nem lehetett felhőtlen, hiszen mesterük Vejki Zsolt a negyeddöntőben súlyos sérülést szenvedett. Neki jobbulást kívánunk.

SM Kapos kispálya

A torna eredményei-A csoport: Fegyencváros-Eperlekvár 2-7, SM Kapos-Rákóczis szülők 1-1, Fegyencváros-Rákóczis szülők 4-2, SM Kapos-Eperlekvár 1-3, Fegyencváros-SM Kapos 2-5, Rákóczis szülők-Eperlekvár 2-3. A csoport végeredménye: 1. Eperlekvár, 2. SM Kapos, 3. Fegyencváros, 4. Rákóczis szülők. B csoport: Kaposflex-Somogy Sportja 4-1, QLR PC Bontó-Agregátor FC 4-1, Kaposflex-Agregátor FC 6-1, QLR PC Bontó-Somogy Sportja 0-2, Kaposflex-QLR PC Bontó 3-4, Agregátor FC-Somogy sportja 2-3. A csoport végeredménye: 1. Kaposflex, 2. QLR PC Bontó, 3. Somogy Sportja, 4. Agregátor FC. C csoport: Kabala 6-M-Car Autókereskedés 2-2, Postás SK-Kaposvölgye 1-5, Kabala 6-Kaposvölgye 0-2, Postás SK-M-Car Autókereskedés 2-6, Kabala 6-Postás SK 6-3, M-Car Autókereskedés-Kaposvölgye 6-0. A csoport végeredménye: 1. M-Car Autókereskedés, 2. Kaposvölgye, 3. Kabala 6, 4. Postás SK.

Negyeddöntők: Eperlekvár-Somogy Sportja 4-0, Kaposflex-Kabala 6 4-1, QLR PC Bontó-Kaposvölgye 2-4, SM Kapos-M-Car Autókereskedés 2-2 (büntetőkkel: 3-2). Elődöntők: Eperlekvár-Kaposflex 1-2, Kaposvölgye-SM Kapos 2-5. A harmadik helyért: Kaposvölgye-Eperlekvár 0-2. Döntőben: SM Kapos-Kaposflex 2-0.

A torna végeredménye: 1. SM Kapos, 2. Kaposflex, 3. Eperlekvár, 4. Kaposvölgye

Különdíjasok-A torna legjobb kapusa:  Koleszár Gyula (SM Kapos), míg gólkirálya Dobos Roland (Eperlekvár) lett 11 góllal.