Ma reggel a városháza dísztermében átvette parlamenti megbízólevelét Kaposvár új országgyűlési képviselője. Dr. Lőrincz Viktória az április 12-i választáson 27023 voksot kapott, vagyis 57,45 százalékkal szerzett mandátumot. Tegnap az is kiderült, hogy a leendő miniszterelnök, Magyar Péter a terület- és vidékfejlesztési tárca vezetőjének kérte fel a képviselő asszonyt.

Ez egy hatalmas felelősség és egyben egy hatalmas megtiszteltetés számomra. Köszönöm a választópolgároknak ezt a hatalmas bizalmat, köszönöm az önkénteseinknek, nélkülük ez nem jött volna létre. Folytatjuk a munkát és építünk egy emberséges és működő Magyarországot és egy emberséges és működő vidéket.

Az új kormány május kilencedikén alakul meg. 

Címkék: Lőrincz, Tisza, vidékfejlesztés, miniszter, országgyűlés, képviselő, választás, politika