Ma jelent meg az a cikk az ellenpont.hu oldalon, miszerint a Tisza párt kaposvári jelöltje, Lőrincz Viktória 2019-ben egy olyan nagyatádi panellakás tulajdonosa lett részben, amely korábban egy a devizahitel miatt bajba jutott családé volt. Mivel hitelüket visszafizetni nem tudták, a lakást elárverezték és az egy követeléskezelő cég, majd később egyharmad részben az ellenzéki jelölt birtokába került, aki most az értesülések szerint eladni tervezi az ingatlant.

A lap szerint Lőrincz tette azért is aggályos, mert „miközben Magyar Péter demagóg módon, oldalán Kármán Andrással, a legnagyobb devizahitelező Erste Bank korábbi vezetőjével látszólag a devizahitelesek mellett áll ki a szavak szintjén, Lőrincz kizsákmányolással szerzett gazdagodása elég rossz képet fest." 

Címkék: Lőrincz Viktória, Nagyatád, lakás, politika