A kaposvári Polgármesteri Hivatal az alábbi közleményben tájékoztatta szerkesztőségünket:

Felhívjuk a kaposváriak és a KOMETA-KVGY Kaposvár Kosárlabda Klub szurkolóinak a figyelmét, hogy a bajnoki bronzéremért vívott 2026. május 14-i Atomerőmű SE Paks elleni hazai mérkőzés ideje alatt csak korlátozottan lesz használható a Kaposvár Aréna parkolója.

Ennek oka, hogy másnap, vagyis pénteken városunkba érkezik a Tour de Hongrie nemzetközi kerékpáros verseny, amelynek rajtja a Kaposvár Arénától indul. Az előkészítő munkálatok miatt az aszfaltos parkoló le lesz zárva, a murvás parkoló azonban a mérkőzés idején használható lesz, ugyanakkor a gépjárműveket a meccset követően kérjük senki ne hagyja a parkolóban, mivel a kerékpárosversenyre érkező csapatkamionok, a szervezői- és közvetítőkocsik is ide fognak érkezni.

Címkék: parkoló, lezár, Aréna, Tour de Hongrie, bronz, kerékpár, verseny, olvasóink kérdezték