A Kaposvári Sporthorgász Egyesület elnökétől, Farkas Szilárdtól vasárnap megtudtuk: "a szervezet két vizén, a Desedán és a Töröcskei tavon is feloldásra került a ponty, valamint a harcsa fajlagos tilalma is.

Tehát a kifogott példányok az érvényes horgászrend korlatozásait figyelembe véve elvihetőek. 

Az egyesület várja a területi jeggyel rendelkező és a napijegyes horgászokat is."

Címkék: harcsa, Töröcske, ponty, horgász, tilalom, olvasóink kérdezték, Deseda