Oscar Wilde: "Az önző óriás" című műve ihlette a Gyöngyfa Napközi Otthon műsorát, melyben mind a 35 ellátott részt vett. Csak úgy, mint az intézmény udvarának csinosításában, melyet támogatókkal és önkéntesekkel közösen tettek rendbe az elmúlt hetekben. Ezt ünnepelték meg egy zenés délutánnal szerdán, melyet a jövőben is szeretnének folytatni - mondta el az intézmény vezetője, Sándor Ildikó.
Szeretnénk hagyományteremtő szándékkal egy újabb rendezvénysorozatot létrehozni, ami a nyitott kert napja lenne és a mottója: a dallam összeér. Ez arról szól, hogy minden májusban szeretnénk kinyitni a kertet és mindig egy új zenekar bemutatásával megerősíteni azt az összetartást, amibõl ez a kert létrejött. Hiszen nagyon sok önkéntes és támogató munkájával, anyagi és erkölcsi segítségével lett ilyen varázslatos a kertünk.
A Gyöngyfa Napközi Otthon lakóit és dolgozóit Kaposvár polgármestere, Szita Károly is köszöntötte.
A nyitott kert napján minden támogató ajándékot kapott, a jó hangulatról pedig a Coffee Time Band formáció gondoskodott.
Címkék: Gyöngyfa, fogyatékossággal élő, otthon, önkéntes, támogat, kert, közösség, kis szines, Kaposvár