Kipirosodtak az eperszemek Somogyban, elkezdődött az idei szezon. Az egyik mezőcsokonyai őstermelő földjén 1,7 hektáron érik a gyümölcs. Jelenleg a fóliasátorban nevelkedett palántákról szedik az epret, nagyjából két hét múlva pedig szabadföldön is elkezdődik a munka. Az április végi fagy ezt az ültetvényt sem kerülte el.
Címkék: eper, Mezőcsokonya, Somogy vármegye, videó, kis szines