A baleset a toponári fel/lehajtónál történt. A karambolban hárman sérültek meg, de senkit sem kellett kivágni a járművekből. A műszaki mentés idején forgalomkorlátozás van érvényben, tájékoztatta szerkesztőségünket Mihályka Szabina, a Somogy Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője.

Címkék: személyautó, sérült, Toponár, baleset, kék hírek