Négy járművel érkeztek a kadarkúti önkormányzati és a kaposvári hivatásos egységek a helyszínre. Vágástéri hulladék égetését követően, a felerősödő szél miatt terjedt át a tűz az erdő aljnövényzetére.

A lángokat több vízsugárral, kéziszerszámokkal és puttonyfecskendőkkel fékezte meg a tizenöt tűzoltó. 


a Somogy Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság felvételeia Somogy Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság felvételeia Somogy Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság felvételeia Somogy Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság felvételeia Somogy Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság felvételeia Somogy Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság felvételeia Somogy Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság felvételeia Somogy Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság felvételeia Somogy Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság felvételeia Somogy Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság felvételei
a Somogy Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság felvételei
A galéria megtekintéséhez kattintson a képre!

Címkék: leég, Kadarkút, erdő, láng, tűzoltó, kék hírek