"Elrabolták a húgomat, megölték és most én is megölök mindenkit!" Ezt kiabálta az utcán a fonói gyilkos, mielőtt több emberrel is végzett tavaly márciusban Fonóban.

Ezt az egyik tanú idézte szó szerint a Kaposvári Törvényszéken, ahol ma tovább folytatódott O. Tamás büntetőpere.

Ahogyan arról mi is többször beszámoltunk 2025. március 14-én az akkor 32 éves férfi feltehetően kábítószer hatása alatt két embert is agyonvert, majd ellopott egy autót és elmenekült a helyszínről. A tárgyaláson videóhíváson keresztül szakértőket is meghallgattak és a vádlott is beszélt az utolsó szó jogán.

O. Tamás azt mondta: nem tudja visszacsinálni, ami örtént, sajnálja, amit tett és vállalja a tetteiért a következményeket.

Ítélet nem született, azt majd május 8-án hirdetnek. 

Címkék: tárgyal, Fonó, tanú, emberölés, életveszély, ámokfutó, kábítószer, idős, drog, gyilkos, kék hírek