Szita Károly, Kaposvár polgármester számolt be erről közösségi oldalán. A város vezetője azt is írta, növelik a zöldfelületeket, 86 új lombos fát ültetnek, megújulnak a járdák, a lépcsők és a vízelvezetés is. A belső tömbben korszerű, biztonságos játszóteret alakítanak ki, pihenőlugas készül a Panka díszkút körül, akadálymentes parkolókat építenek az orvosi rendelőnél. Egy élhetőbb, zöldebb és rendezettebb városrészt építenek, tette hozzá Szita Károly.
Címkék: belső tömb, Nemzetőrsor, megújul, fejlesztés, gazdaság, Kaposvár