A beruházások között szerepel például a parkolóhelyek bővítése, az orvosi rendelők felújítása és néhány közterület rendezése is - erről a polgármester beszélt ma reggeli rádióinterjújában

Szita Károly elmondta: elsőként elbontják a Dózsa edzőcsarnokot. Ezt az ingatlan a város az év elején kapta meg és mivel a létesítmény annyira leromlott állapotban van, hogy nem éri meg felújítani, ezért a helyén egy park, egy játszótér és egy szavadtéri kondipark kap majd helyet. 

Az ottani garázssort is rendbe teszi a város, megújulnak a belső utak, lesznek új parkolók és korszerűsítik a közvilágítást is. A cél, hogy egy igazi, családbarát, közösségi tér jöjjön ott létre.

Címkék: edzőcsarnok, Dózsa, kondipark, játszótér, garázs, közösség, gazdaság, Kaposvár