Ünnepi hangulat várta azokat, akik ellátogattak vasárnap délután a kaposvári városi sportcsarnokba. Fennállásának 45. születésnapját ünnepelte ugyanis a Kaposvári Női Röplabda Klub, és az évadnyitó bajnoki mérkőzés sztárvendége a Dal című televíziós vetélkedő felfedezettje, Bogi volt.

Mint már vasárnapi műsorunkban hírt adtunk róla: a Fino férfi röplabdacsapata 2014-ben először győzte le a nagy rivális Gorter Kecskemét gárdáját! Az új évad első nagy rangadóján a kaposváriak 123 perces, nagy csata végén kerekedtek felül 3:2 arányban. Lássuk, mi történt a hírös városban!

Nagyszerű első félidőt produkálva nyerte meg 23 gólos különbséggel soros bajnoki mérkőzését a Siófok KC-Galerius Fürdő együttese. A somogyiak a sereghajtó szegedieket látták vendégül, és 29-8-as első félidő után végül 44:21 arányban bizonyultak jobbnak.