Nem szerzett pontot Debrecenben a Rákóczi. A labdarúgó NB I. 12. fordulójának nyitó mérkőzésén a szünetben még 1-1 volt az állás, a találkozó utolsó részében azonban Czvitkovics Péter két nagy lövése eldöntötte a három pont sorsát. A somogyiak az ötödik helyről várják a listavezető Videoton elleni szombati hazai bajnokit.

Izgalmas küzdelem végén szenvedett vereséget a Kaposvári KK Pécsen. A férfi kosárlabda élvonal dél-dunántúli rangadóján a második félidő szoros csatát hozott, és végül a házigazda kerekedett felül. A találkozón bemutatkozott a somogyiak új szerzeménye, az amerikai Hargrove.

A közelmúltban Kaposvárott járt Kótai Mihály, korábbi profi ökölvívó világbajnok. A sportoló az elmúlt években nem volt aktív, ám korántsem biztos, hogy 34 évesen végleg szögre akasztotta a bokszkesztyűket. Most egy rendhagyó interjú következik, amelyet egy motorkrossz pályán készítettünk a Tornádó becenevű ökölvívóval.