Tovább folytatódott a kaposvári kosarasok remek sorozata. Nikola Lazics csapata a jó védekezésének is köszönhetően, 76-64-re nyert a PVSK ellen.

Hiába kezdtek jól a kaposvári pólósok az OSC Újbuda ellen, a végén magabiztosan nyertek a második helyezett fővárosiak. Surányi László csapatára szerdán újabb nehéz mérkőzés vár.

3:1-es győzelmet arattak a kaposvári női röplabdázók a Vasas otthonában. A Diamant-lányok egy hét alatt másodszor nyertek a piros-kékek ellen, hiszen múlt kedden a Magyar Kupában is legyőzték a fővárosiakat. Lássuk mi történt azon a mérkőzésen.

Már javában zajlik a Somogy Megyei Labdarúgó Szövetségi téli műfüves bajnoksága. A felkészülési torna mérkőzéseinek idén két helyszín ad otthont.

Újra háziversenyt rendezett a Kaposvári Sportközpont és Sportiskola birkózó szakosztálya a legfiatalabb korosztálynak. Az RG csarnokban tartott viadalon ezúttal is részt vettek a szigetvári Dél-Zselic SE versenyzői.