Három győzelem után szenvedett vereséget pénteken az 1.MCM-Diamant Kaposvár Extraligás női röplabdacsapata. A somogyiak a nagy rivális Vasas ellen maradtak alul 3:1 arányban.

Szomszédvári rangadót játszott Pécsen a Kaposvári Kosárlabda Klub élvonalbeli csapata. Hendleinék jól kezdték az összecsapást, a végén azonban a hazaiak örülhettek.

A harmadik negyed végén még hat góllal vezetett a Kaposvári Vízilabda Klub a KSI elleni OB I-es bajnokin, a fővárosiak azonban kis híján ledolgozták a hátrányukat a véghajrában. A hazaiak végül 16-15-re nyertek és elkönyvelhették első győzelmüket a bajnokságban.

Ifjú jégkorongozók vették birtokba az elmúlt napokban a kaposvári jégcsarnokot. A sportiskolások táborában öt korosztály fejleszthette a tudását szakavatott edzők segítségével.

Kenderesi Tamás is rajtkőre állt a napokban Kaposváron. Az olimpiai bronzérmes úszó fő számában, 200 méter pillangón indult a Csik Ferenc Versenyuszodában.