Idén ünnepli fennálásának 20. évfordulóját a Kaposvári Vízilabda Klub. A jubileum alkalmából a Kapos TV vízialbda magazinjának májusi adásának vendégei az alapító tagok voltak. A műsorban szóba kerültek a kezdetek, és a legnagyobb sikerek is, köztük a 2014-es Kupa-bronz.

Legyőzte a Rákóczi U16-os csapata a Pécset, és ezzel meg is előzte a baranyaiakat. A zöld-fehérek 2-0-ra nyertek a szomszédvári rivális ellen. A korosztály másodosztályának bajnokságából már csak három forduló van vissza, a Rákóczi pedig a kilencedik helyen áll.

A KVIKSZ Kupával nyitották a nyári tenisszezont a Kaposvári Tenisz Klubnál. Az évadnyitó viadalon 52-en ragadtakak ütőt. A teniszezők összesen hat kategóriában nevezhettek, többek közte egyéniben, párosban és vegyes párosban.