Kaposváron maradtak a férfi röplabda Extraliga bronzérmei. A Fino csapata 3:0-ra nyerte harmadik helyért kiírt párharc negyedik mérkőzését, így a Demeter-legénység diadalával zárult a csalódott csapatok küzdelme. A hazai együttesből Horváth Kristóf 19, míg a visszavonuló Nagy Péter 17 ponttal zárt.
2-0-ára nyert a Juta otthonában a Barcs a megye kettes labdarúgó-bajnokság 25. fordulójának rangadóján. A két együttes egyaránt 46-46 ponttal állt a meccset megelőzően, így a Barcs most leszakította ellenfelét, sőt, fel is lépett a harmadik helyre.

Kaposváron rajtolt el az idei, a 11. Pontyfogó Országos Bajnokság. A Desedán rendezték ugyanis a nemzeti erőpróba első fordulóját. A résztvevő 24 csapat 72 óra leforgása alatt összesen mintegy 1,3 tonnányi halat mérlegelt, több mint 300 darabot. A három fordulós sorozat végén az is kiderül, kik utazhatnak majd a világbajnokságra.