Hazai pályán egyenlített a Fino Kaposvár férfi röplabdacsapata a Kazincbarcika elleni bajnoki elődöntőben. A három nyert meccsig tartó párharc második felvonását remek játékkal nyerte a Demeter-legénység, így csütörtötökön 1-1-ről folytatja majd a két együttes.

Idén is nagy sikert aratott a KE Cross Run. A Kaposvári Egyetem terep akadályfutó versenyén több mint 700-an vettek részt, a 356 egyéni nevező mellett pedig 60 csapat is rajthoz állt. Az embert próbáló megmérettetésen többek között középiskolások, egyetemisták, munkahelyi társaságok és a rendvédelmi szervek is kipróbálták magukat.

A hétvégi győzelmével megszilárdította helyét a tabella első felében a Balatoni Vasas megyei élvonalbeli labdarúgócsapata. Vida András tanítványai 2-0-ra verték a Kadarkút együttesét, így a hatodik helyről várhatják a bajnokság hajráját.