Becsülettel küzdött a Kaposvári Kosárlabda Klub együttese a második helyen álló Körmend otthonában, de tartalékos felállásban, Spica és Markovics nélkül nem sikerült szoros mékőzést játszani a vasiakkal. A házigazda végül 22 ponttal, 88:66 arányban bizonyult jobbnak. A KKK az alapszakasz hajrájában hazai pályán fogadja a Jászberényt, majd Kecskemétre látogat, és továbbra is harcol a tíz közé kerülésért.

Győzelemmel zárta az alapszakaszt a Fino Kaposvár Extraligás röplabdacsapata. A Demeter-legénység 3:0-ra nyerte a MAFC csapatát, így a somogyiak pályaelőnyből kezdhetik majd a bajnoki negyeddöntőt.

Győzelemmel felérő döntetlent ért el a Kaposvári Vízilabda Klub OB I-es vízilabdacsapata. Berta József tanítványai háromgólos hátrányban voltak az utolsó negyed előtt, a somogyiak azonban nem adták fel, és innen is egyenlíteni tudtak a nagy rivális Pécs ellen.