Nagyot küzdött az utolsó negyedben a Kaposvári Kosárlabda Klub együttese, de végül négy ponttal kikapott az Alba Fehérvár otthonában, a férfi élvonal legutóbbi játéknapján. A teljesen megtelt vendégszektor előtt pályára lépő KKK 87:83 arányban maradt alul, és már készül a szerdai, Pécs elleni hazai rangadóra.

Remekül kezdte az Extraliga kvalifikációs kört az 1.MCM-Diamant Kaposvári Egyetem női röplabdacsapata. Sasa Nedeljkovic tanítványai tegnap Balatonfüreden diadalmaskodtak 3:0-ra, előtte pedig a Jászberényt is simán verték a Városi Sportcsarnokban.

Magabiztos győzelmet aratott a Kaposvári Vízilabda Klub a KSI ellen. Az OB I-es férfi vízilabda-bajnokság középszakaszának 4. fordulójában 10-5-re nyertek a somogyiak. A KSI a harmadik negyedben ugyan három gólra megközelítette a hazaiakat, végül azonban itthon tartotta a három pontot id. Berta József együttese.