Remek eredményekkel zárta a Crystal SC a Bécsben megrendezett Dance Open 2019 nemzetközi Világkupa-versenyt. Takács-Békési Zsanett tanítványai egyéniben és csapatban is kitettek magukért, így összesen három aranyéremmel térhettek haza, ráadásul egy közönségdíjat is bezsebeltek Első lépés című gyakorlatukkal.

Újabb lépést tett a legjobb négybe kerülés felé a Tüskevár, a Somogy megyei kosárlabda bajnokság legutóbbi fordulójában. Kun Kenézék szinte végig vezetve, 61-45-re nyertek a Henger KK ellen, amivel a tavalyi ezüstérmes megszerezte szezonbeli ötödik győzelmét.

Másodszor nyerte meg az Irodagép Kupát a Fapuma együttese. Kaposvár város kispályás teremlabdarúgó bajnokságában ezúttal 10 csapat versenyzett hétről-hétre, és végül a tavalyi Bajnokok Ligája szereplő Fapuma ért fel a dobogó első helyére. Az ezüstérem a Zsíroskönyér, a bronz pedig a Somplast csapatáé lett.