142 arany-, 113 ezüst- és 63 bronzminősítést szereztek az elmúlt évben a Kaposvári Sportközpont és Sportiskola úszói. A KASI sikerkovácsait, akik 2019-ben is hasonlóan eredményes évre számítanak, tegnap este köszöntötték az Eötvös Loránd Műszaki Szakközépiskolában.

Egymással párhuzamosan két birkózó versenyt rendeztek Kaposváron a közelmúltban: a hölgyek U23-as ob-ját, valamint a kadett korcsoportos fiúk idei első válogatóját, kötöttfogásban. A házigazda KASI végül két éremmel zárt. Kiss Krisztina ezüst-, Rézműves Patrik pedig aranyérmet szerzett.

Második meccsét is megnyerte a megyei műfüves labdarúgó-bajnokságban a Magyaregres. Az együttes a felkészülési sorozat második fordulójában 11-1-re verte a Kaposmérőt. Brunczvig Róbert gárdája így két kör után vezeti a csoportját.