Magyar bajnoki címet nyert kötöttfogásban a 23 éven aluliak korcsoportjában Kajtán Olivér. A Kaposvári Sportközpont és Sportiskola birkózója a 72 kg-os súlycsoportban ért fel a csúcsra. Kajtán Olivér ezzel kivívta a részvételi jogot az idei U23-as Európa-bajnokságra.

Szoros csatában verte a Közutasok tekecsapata a Szentgotthárdot a Szuperliga alsóházának harmadik körében. A kaposváriak 5:3 arányban nyertek, de a mérkőzés az utolsó dobásokig nyílt volt. A Közutasok ezzel felléptek az alsóház első helyére.

28 csapat részvételével rajtolt el a Magyar Labdarúgó Szövetség Somogy Megyei Igazgatóságának téli műfüves bajnoksága. A cseri úti pálya négy csoportnak is helyszínélül szolgált a napokban, ahol a csapatok megfelelő körülmények között készülhettek fel a megyei bajnokságok küzdelmeire.