96:78 arányú vereséget szenvedett a Kaposvári Kosárlabda Klub együttese Szolnokon, a férfi élvonal legutóbbi fordulójában. Az első két negyed jó játéka után visszaesett a somogyi együttes teljesítménye a bajnoki címvédő otthonában, így végül érvényesítette a papírformát az alapszakasz listavezetője.

Nem vallott szégyent a Kaposvári Vízilabda Klub a Szolnoki Dózsa ellen. A KVK három negyeden keresztül remekül helyt állt a tavalyi ezüstérmessel szemben, de aztán a vendégek a negyedik negyedben megszórták ellenfelüket, és 12-4-re megnyerték a találkozót. A kaposváriak 10 forduló után továbbra is sereghajtók az OB I. B csoportjában.

Újabb győzelemmel folytatta bajnoki szereplését az 1.MCM-Diamant Kaposvári Egyetem női NB I-es röplabdacsapata. A somogyiak a felsőházba vágyó Gödöllőt verték 3:0-ra a legutóbbi fordulóban, így a 16. mérkőzésükön a 16. sikerüket könyvelhették el.