Idén is a Szántó utcai tekecsarnokban zárták az óévet a somogyi megyeszékhely sportcsapatai. A hagyományos óévbúcsúztató tekegálán szinte az összes kaposvári élcsapat képviseltette magát. A végeredmény pedig ezúttal is másodlagos volt.

Vereséggel zárta az óévet a Kaposvári Kosárlabda Klub együttese. A 12. helyen tanyázó somogyiak 91:70 arányban kaptak ki az elmúlt hetekben jól teljesítő Jászberény otthonában, így továbbra is várni kell arra, hogy a társaság elinduljon felfelé a tabellán.

30 csapat részvételével rendezte meg a Sportpálya 2004 Egyesület az M-car Kupát, amely a két ünnep között a dél-dunántúli régió egyik legnagyobb teremlabdarúgó tornája volt. A rendezvénynek ezúttal is a városi sportcsarnok adott otthont, és a döntők napjára ismét megteltek a lelátók. Végül az idei év egyik legjobb hazai kispályás csapata, a Fapuma lett a győztes, a döntőben a FIFA 2005 gárdáját legyőzve.