Hiába kezdett jól a Kaposvári Kosárlabda Klub együttese Szombathelyen, végül a külső dobásokban és a védekezésben is feljavuló házigazda nyerte a bajnokság harmadik mérkőzését az elmúlt hétvégén. A sérüléssel bajlódó Spicát nélkülöző somogyiak 79:60 arányban maradtak alul.

Győzelemmel folytatta bajnoki szereplését a Fino Kaposvár férfi röplabdacsapata. Az NB I tavalyi ezüstérmese a fiatalokkal teletűzdelt Szolnokot látta vendégül, a somogyiak pedig végül egy perc híján egy óra alatt diadalmaskodtak a Tisza-partiak ellen.

Első hazai mérkőzésén 3:0-ás győzelmet aratott az 1.MCM-Diamant Kaposvári Egyetem női röplabdacsapata. Szasa Nedeljkovics tanítványai az első szettben még nagyot küzdöttek, hogy fordítani tudjanak a Gödöllő ellen, a folytatásban viszont már nem volt kérdéses, hogy melyik a jobb csapat.