Újabb fordulatot hozott a Kecskemét – Kaposvár elődöntő a férfi röplabda-bajnokságban. Az alföldiek a keddi, hazai vereség után csütörtökön a somogyi megyeszékhelyen győztek 3-0-ra, így az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharc állása 2-2. A mindent eldöntő, ötödik összecsapást hétfőn este játsszák majd Kecskeméten.

Véget ért a Somogy megyei kosárlabda bajnokság alapszakasza. Az utolsó fordulóra két nyitott kérdés maradt: melyik együttes ér oda a rájátszást érő negyedik helyre, valamint, hogy a Tüskevár és a Zrínyi együttesei közül, ki végez az első helyen.

Újabb fontos győzelmet aratott a Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia U19-es együttese. A másodosztályú bajnokságban szereplő zöld-fehérek a Kecskemét ellen léptek pályára a legutóbbi fordulóban, és magabiztos játékkal, 5-0-ra nyertek Konrád László tanítványai.