A magabiztos kezdés és a kiélezett negyedik szett ellenére 3-1-es vereséget szenvedett a Fino férfi röplabdacsapata Kecskeméten, a bajnoki elődöntő első mérkőzésén.

Papírforma-vereséggel fejezte be szereplését a női röplabda NB II nyugati csoportjában a RÖAK-Sport36 Kaposvár együttese. Az újonc somogyiak a csoportgyőztes Balatonfüred gárdáját fogadták a Kodály iskola tornatermében, és a biztató kezdés ellenére végül 3:0 arányban maradtak alul. Sántosiné Oláh Edit tanítványai végül a hatodik helyen fejezték be a 2017/2018-as küzdelmeket.
Fölényes, 8-0-ás győzelmet aratott a Hetes a Csököly ellen a megye kettes labdarúgó bajnokság déli csoportjának 17. körében. A listavezető Hetesből Kuti Richárd négy, Lóki Péter pedig három gólt rúgott. A csapat így már négy ponttal vezeti a tabállt a fordulóban szabadnapos Juta előtt.