Kaposvár elmúlt évi magyar bajnokait és válogatott sportolóit köszöntötték ma délután a Városházán. A város versenyzői 2017-ben is kitettek magukért, hiszen csaknem 20 sportágban nyertek magyar bajnoki címeket. Az ünnepségen átadták az év utánpótláskorú sportolói díjakat is.

Ismét óvodás focifesztiválnak adott otthont a kaposvári Városi Sportcsarnok. Az OTP Bozsik Intézményi Program téli terem fesztiválján 16 óvoda, 200 fiatalja rúghatott labdába, a rendezvény küldetése pedig ezúttal is az volt, hogy a gyerekek játékos keretek között kössenek életre szóló barátságot a labdarúgással.
Százszázalékos mérleggel nyerte meg az Irodagép Kupa küzdelmeit a Két Testvér Pizzéria csapata. A társaság remek teljesítményével a tavalyi bajnok Fapuma együttesét előzte meg a téli kispályás teremlabdarúgó bajnokságban. A trónfosztás igen kevésen múlott, ugyanis a Fapuma mindössze egyetlen vereséggel végzett a második helyen.