Rangadóhoz méltó, öt szettes csata végén győzte le a Fino Kaposvár együttese a HÉP Kecskeméti RC gárdáját a férfi röplabda NB I. hétfő esti, televíziós rangadóján. Az első két játszmát a címvédő nyerte, innen egyenlítettek a vendégek, a győzelem sorsa így a mindent eldöntő, ötödik, rövidített játékrészben dőlt el – 14:14 után a Demeter-legénység javára.

Az év legfontosabb mérkőzése vár holnap a Kaposvári Vízilabda Klubra. Az Id. Berta József vezette együttes az OB I. utolsó fordulójában a Debrecennel mérkőzik meg a kaposvári Városi fürdőben, a KVK-nak pedig győznie kell ahhoz, hogy bejuthasson a felsőházi rájátszásba.

A Nagybajom, a Tab és a Toponár nyerte meg az MLSZ Somogy Megyei Igazgatóságának Műfüves bajnokságának döntőit. A Kapos, a Zselic és a Balaton csoportban előbb két csoportban küzdöttek meg egymással a csapatok, majd ezt követően a csoportelsők vívhattak meg az aranyéremért.