Kaposváron, a Pannon Lovasakadémián rendezték meg a díjugratók idei utolsó fedeles minősítő versenyét. A háromnapos megmérettetésen kereken harminc futamban hirdettek győzteseket. A verseny színvonalát emelte, hogy az indulók között ott volt a férfiaknál tavaly ezüstérmet szerző Horváth Balázs is.

A Mikulás Kupa nyitotta a Sportpálya 2004 Egyesület idei teremlabdarúgó kupa-sorozatát. A tél folyamán összesen nyolc tornát rendez az egyesület, melyek közül az elsőn 14 csapat szállt harcba az elsőségért. A remek hangulatú megmérettetést végül a 450 gárdája nyerte, 2-0-ra verve a döntőben a Dream Team csapatát.

Hazai környezetben, a Városi Sportcsarnokban léphettek pályára a Kaposvári Sportközpont és Sportiskola fiatal kosarasai a Kenguru Kupa legutóbbi fordulójában. A KASI a PVSK-val és a Kozármislennyel küzdött meg, és végül egy győzelemmel és egy vereséggel zárt.