Az első félidőben még jól tartotta magát a Kaposvári Kosárlabda Klub együttese az éllovas Szolnok otthonában, végül aztán érvényesült a papírforma. A házigazda 76:65 arányban bizonyult jobbnak. A KKK a 11. helyről várja a folytatást, és holnap este Székesfehérváron lép pályára.

Három negyeden keresztül szoros mérkőzést vívott a BVSC-vel a Kaposvári Vízilabda Klub, ám a meccs végén a fővárosiak örülhettek a győzelemnek. A két együttes az OB I-es férfi vízilabda-bajnokság 9. körében feszült egymásnak a Városi Fürdőben, a BVSC pedig 13:7 arányban bizonyult jobbnak. A KVK néhány nappal korábban, nagy csatában verni tudta az UVSE-t, az a győzelem pedig úgy fest, túl sokat kivett Berta József fiaiból.