36. alkalommal emlékezett úszóversennyel Adorján Józsefre az 1.MCM-Diamant Adorján SE. A korábbi sikeres kaposvári úszóedzőnek emléket állító viadalra ezúttal 18 egyesület sportolói érkeztek a somogyi megyeszékhelyre. A megnyitón elhangzott: két év múlva, az új fedett sportuszodában még jobb körülmények között rendezheti meg az emlékversenyt az Adorján SE.

Újra benépesült a zselickislaki motokrossz pálya. Az idén két fordulósra szétbontott Hegylakó Kupa második állomásán motokrosszozók és quadosok is rajthoz állhattak. A versenynek illusztris vendégei is voltak, a nap fénypontja pedig természetesen a Hegylakó Kupa volt, ahol közel kétóráni versenyzés után derült fény a győztes kilétére.

Parázs csatát nyert meg a megye 1-es labdarúgó-bajnokságban 12. fordulójában a Magyaregres. Az együttes 4-0-ra verte hazai pályán a Toponárt, még pedig úgy, hogy sokáig emberhátrányban játszott. Az Egres ezzel a győzelemmel vetett véget hárommeccses vereségsorozatának, és feljött a 10. helyre.