Sima győzelemmel kezdte az új szezont a Fino Kaposvár NB I-es röplabdacsapata. A címvédőnek mindössze 44 percre volt szüksége ahhoz, hogy 3:0-ra verje a Debrecen gárdáját. A hajdúsáigak a három szett alatt összesen 23 pontig jutottak.

Újra motoroktól volt hangos a zselickislaki motokrossz pálya, ahol vasárnap rednezték meg a 6. Hegylakó Kupát. A verseny a junor országos bajnokság utolsó állomása volt, így több kategóriában is most hirdették ki a 2017-es bajnokot. A nap folyamán seniorversenyeket is rendeztek, köztük magát a Hegylakó Kupa futamát.

Vereséget szenvedett első hazai mérkőzésén a Kaposvári Asztelitenisz Club NB1-ben szereplő női csapata. A hölgyek az utánpótlásválogatottakkal felálló Statisztika csapatát fogadták, a fővárosiak pedig 14:4 arányban bizonyultak jobbnak. A kaposváriak így két mérkőzés után egy győzelemmel és egy vereséggel állnak..