Elveszítette a bajnokság rangadóját és ezzel a veretlenségét is a Kaposvári Rákóczi a labdarúgó NB III nyugati csoportjának 5. fordulójában. Artner Tamás legénysége hazai pályán 2-1 arányban kapott ki az érdiektől. Szabó Alex nagyon balszerencsés öngólját egy vitatható büntető követte, melyet Koós értékesített a vendégek részéről. A második félidőben Sóron szépített, de több gól nem esett, így a kaposváriak 10 ponttal jelenleg a negyedik helyen állnak a tabellán.

Magabiztos győzelmekkel folytatta a felkészülést az új szezonra az 1.MCM-Diamant Kaposvári Egyetem női NB1-es röplabdacsapata. Zarka Péter tanítványai a hétvégén kétszer is összecsaptak a ZOK Osijek gárdájával, és mindkétszer 3:0-ra verték a horvát kupa ezüstérmesét.