Hasonlóan a pénteki mérkőzéshez, ezúttal is csak egy szoros szettre futotta az 1.MCM-Diamant Kaposvári Egyetem erejéből a Vasas ellen. A női röplabda-bajnokság negyeddöntőjének második a meccsén a fővárosiak 3:0-ás győzelmet aratattak a somogyi megyeszékhelyen, így ők jutottak be a legjobb négy közé. A kaposváriakra a folytatásban az UTE vár az 5-8. helyekért.

Nagyszerű eredményt ért el Árok Csaba, a Bárczi DSE versenyzője. A kaposvári sportoló az ausztriai Grazban állt rajthoz, a Speciális Olimpiai Téli Világjátékokon, ahol alpesi sí kategóriában meg sem állt a bronzéremig. Az idei világversenyen 107 ország, 2700 sportolója vett részt.

Tovább növelte előnyét a Balatonlelle a megyei labdarúgó bajnokság első osztályában. Deákvári Antal csapata a sereghajtó Kaposmérő otthonában lépett pályára, ahol magabiztos, 3-0-ás győzelmet aratott. A Balaton-partiak a Nagyatád döntetlenje miatt így már öt ponttal vezetik a tabellát.