Tovább élnek a címvédő reményei: a Fino Kaposvár együttese hazai pályán 3:1 arányban nyert a Pénzügyőr ellen a férfi röplabda-bajnokság döntőjének harmadik mérkőzésén. A somogyi csapat 107 perces, nagy csatában harcolta kis a sikert. A fővárosiak azonban még így is 2-1-re vezetnek az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharcban.

Nem sikerült a bravúr: a bajnokság alapszakaszának utolsó fordulójában vereséget szenvedett Szegeden a Kaposvári Kosárlabda Klub együttese, így a fiúk nem kerültek be a felsőházba. A Tisza-parti, 94-76-os vereség miatt Hendleinék végül a hatodik helyen zártak, így a középszakaszban a Kecskemét, a Sopron, a Pécs és a Szeged társaságában küzdenek tovább a rájátszást érő pozíciókért.

Hiába támadta végig a mérkőzést, 1-0 arányban kikaott hazai pályán a listavezető Érd csapatától a Kaposvári Rákóczi a labdarúgó NB III nyugati csoportjában. Artner Tamás együttesének számos helyzet és négy kapufa sem volt elegendő a pontszerzéshez.