Egymás után 12. bajnoki mérkőzését is megnyerte a kaposvári férficsapat a röplabda NB I-ben. A címvédő Fino a tavalyi második Kazincbarcikát győzte le a városi sportcsarnokban, 72 perces csatában, 3:0 arányban. A Demeter-legénység az újabb siker után megnyugtató előnnyel vezeti a tabellát a riválisok előtt.

Hazai környezetben léptek jégre a Kaposvári Sportközpont és Sportiskola ifjú jégkorongozói. Az U10-es korosztályban versenyző KASI-s gyerekeknek többek között a Ferencváros, vagy éppen a Szigeti Bikák ellen kellett helyt állniuk. Edzőjük szerint pedig maradéktalanul sikerült felnőniük a feladathoz.

Hatvan percig jól tartotta magát a Bene Ferenc Labdarúgó Akadémi U15-ös csapata a listavezető ellen. Horváth Miklós tanítványai a Puskás Akadémia ellen léptek pályára hazai környezetben, a vendégek pedig csak a második félidő derekán tudták megtörni a kaposváriak lendületét. A vége 4-0-s felcsúti győzelem lett.