Rendkívül eredményes szerepléssel zárta a Lovasakadémia SC a hétvégi lovastorna országos bajnokságot. A Kaposváron megrendezett seregszemlén összesen tíz érmet szereztek a házigazda versenyzői. Bence Balázs, az LSC junior Európa-bajnoka országos bajnoki címnek örülhetett a felnőttek között, akárcsak Tóth Ákos junior korcsoportban.

A fiatalon elhunyt kaposvári testnevelő-edző, Lábas Judit emléke előtt tisztelegve immár második alkalommal rendeztek leány mini röplabdatornát a Toldi lakótelepi Tagiskola tornatermében. A nyolc csapat küzdelméből végül a Szombathelyi Sportiskola fiataljai kerültek ki győztesen, így az aranyérmek mellett a vándorkupát is hazavihették. A Kaposvári Röplabda Akadémia A-jelű együttese a harmadik helyen végzett.

Komoly erőróba várt a Kaposvári Egyetemi SE Kézilabda szakosztályának junior együttesére. A Kovács Csaba vezette társaság a rutinos játékosokkal felálló Kadarkút ellen lépett pályára, és 17-5-ös félidő után, végül 36-13-as vereséget szenvedett.