Beindult a meccsdömping a 12. Intersport Ifjúsági Sportfesztiválon. Az egyhetes tornán immár öt sportág szerepel a programban, melyre 30 országból, több mint ötezer fiatal sportoló és kísérőjük érkezett a somogyi megyeszékhelyre. A legnagyobb érdeklődés azonban még mindig a labdarúgás iránt van.

Döntetlennel zárult a Kaposvári Rákóczi FC stadionbúcsúztatója. Házi Lászlóék az NB II újonca, a Kozármisleny ellen léptek pályára és egészen a 90. percig vezettek is. Lantos azonban egyenlített a lefújás előtt, így 1-1 lett a vége a felkészülési meccsnek. A zöld-fehéreknél nem kevesebb mint 8 próbajátékos kapott lehetőséget.

Értékes bornzérmet szerzett Stadler Csenge az Egerben megrendezett serdülő úszó országos bajnokságon. az 1. MCM-Diamant Adorján SE versenyzője a 200 méteres hátúszó szám után állhatott fel a dobogó harmadik fokára a nála idősebbek között. A kaposvári reménység 100 háton hatodik, 400 gyorson pedig hetedik lett.