Csaknem hatvan bmx-es és mountain bike-os vett részt az első alkalommal megrendezett Bike of my life-on. A Kaposvári Extrémsport Egyesület által szervezett versenyen dirt és park kategóriában mutatták be legjobb trükkjeiket a bringások. A helyi extrémsportolók mellett néhány neves honi versenyző is tiszteletét tette a kaposvári skate parkban.

Remek eredményekkel zárta az 1. MCM-Diamant Adorján SE az idei Gyermek-Ifjúsági-Felnőtt Országos Bajnokságon, Egerben. A kaposváriak összesen három országos csúcsot úsztak, 27 magyar bajnoki címet, valamint 41 ezüst- és 35 bronzérmet nyertek. Ez a szereplés pedig három kaposvári úszónak is válogatott behívót ért.

Díjlovaglás, díjugratás és lovas ügyességi verseny is szerepelt a programban a Meistro Lovas Klub 4. Majális Kupáján. Az amatőrök számára kiírt versenyen hobbilovasok tehették magukat próbára versenykörülmények között. Igen népszerű volt a viadal: a helyi lovasok mellett rengetegen érkeztek a város környéki egyesületekből is.