Öt fordulóval a bajnokság vége előtt behozhatatlan előnyre tett szert a Kaposvári Rákóczi a megyei élvonalban. A zöld-fehérek 6-0-ra nyertek a második helyezett Nagybajom otthonában szerda délután, melynek köszönhetően 16 pontra nőtt a különbség a két csapat között. Házi László csapata így a hátralévő fordulókban már az NB III-as osztályozóra készülhet.

Idén már negyvenkettedik alkalommal bőgtek fel a motorok az automodellezők évadnyitó kaposvári futamán. A Textiles Rally-n ezúttal is az ország legjobb versenyzői vettek részt, melynek végén szerencsére kaposvári sikerekből sem volt hiány.

Szép sikerekkel zárták a Bakó-Sas Fitnesz SE növendékei az egyesület hazai rendezésű országos versenyét. A rendezvényen 45 helyi fiatal mutatta be produkcióját, akik végül csaknem 30 éremmel zárták a kétnapos viadalt, közte rengeteg arannyal.