Újabb vereséget szenvedett a Kaposvári Kosárlabda Klub együttese az élvonalbeli bajnokságban. A somogyiak a sereghajtó Jászberény otthonában kaptak ki megfogyatkozott csapattal, feszült hangulatú találkozón, 85:76 arányban. A fiúk szombaton, a Sopron elleni hazai mérkőzéssel zárják az alapszakaszt.

Nyolcadszor is jó házigazdája volt a Ring SC Kaposvár a Nagyberkiben rendezett nemzetközi kupának. A Szász Endre Általános és Művészeti Iskolában 18 egyesület 82 versenyzője szállt ringbe. A két napos verseny végén somogyi sikerekből sem volt hiány.

Ismét rangos táncversenynek adhatott otthont a kaposmérői iskola tornaterme. Az Ametiszt Tánc-Sport Egyesület jóvoltából ismét itt rendezték meg a Nyugat-Magyarországi Területi Bajnokságot, amelyen összesen 49 kategóriában avattak győztest.