Egymás után harmadik mérkőzését nyerte meg a Kaposvári Kosárlabda Klub együttese a férfi élvonalban. Kmézics Zoran egyre jobb formát mutató tanítványai a fővárosi MAFC otthonában győztek 90:86 arányban. A somogyiak többször is elhúztak tíz ponttal végül az izgalmas hajrában kerekedtek felül. Hendlein 25, Spica 17 pontot szerzett.

Nem történt meglepetés a női röplabda NB I hétvégi fordulójában sem: az 1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem együttese 3-0-s vereséget szenvedett a Magyar Kupa-címvédő Vasas otthonában. A formálódó somogyiak 17, 13, majd 15 pontig jutottak, és csak az első szettben nyújtottak átlag fölötti teljesítményt.

Futóversennyel űzték a telet Kaposváron. Az elmúlt hétvégén immár hatodik alkalommal rendezték meg a Kaposvár Dombjai elnevezésű félmaratont, és csaknem ezren álltak rajthoz. A hölgyek mezőnyében és több váltó kategóriában is kaposvári győzelem született.