Története során 16. alkalommal szerezte meg a magyar bajnoki címet a kaposvári férfi röplabdacsapat. A somogyiak a döntő ötödik, mindent eldöntő mérkőzésén másfél órás csatában győzték le a címvédő Kecskemétet 3:1 arányban, így 3-2-es összesítéssel nyerték meg a párharcot.

Az ötödik helyen végzett a Kaposvári Kosárlabda Klub együttese a férfi élvonalban, miután hazai pályán elvesztette a negyeddöntő utolsó mérkőzését a Sopron ellen. A sorsdöntő negyeddöntős találkozón a vendégek 86:81 arányban bizonyultak jobbnak, így már készülhetnek a Szolnok elleni elődöntőre.

A Szigetszentmiklós ellen szerezte meg első tavaszi győzelmét a Rákóczi NB II-es futballcsapata. A kaposváriak a szünetben még egygólos hátrányban voltak, végül azonban 3-1-re nyertek. A zöld-fehérek négy fordulóval a bajnokság vége előtt, 22 ponttal a 15. helyen állnak.